top of page

GDPR

Jaký typ informací shromažďujete?

Přijímáme, shromažďujeme a uchováváme jakékoli informace, které zadáte na naše webové stránky nebo nám poskytnete jiným způsobem. Kromě toho shromažďujeme adresu internetového protokolu (IP) používanou k připojení vašeho počítače k internetu; přihlásit se; emailová adresa; Heslo; informace o počítači a připojení a historii nákupů. Můžeme používat softwarové nástroje k měření a shromažďování informací o relacích, včetně doby odezvy stránky, délky návštěv určitých stránek, informací o interakci se stránkou a metod používaných k procházení ze stránky. Shromažďujeme také osobní údaje (včetně jména, e-mailu, hesla, komunikace); komentáře, zpětná vazba, recenze produktů, doporučení a osobní profil.

Jak shromažďujete informace?

Když na našem webu provádíte transakci, v rámci procesu shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete, jako je vaše jméno, adresa a e-mailová adresa. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro výše uvedené konkrétní důvody.

Proč shromažďujete takové osobní údaje?

Tyto neosobní a osobní údaje shromažďujeme pro následující účely:
Poskytovat a provozovat služby
Poskytovat našim uživatelům nepřetržitou zákaznickou podporu a technickou podporu; Abychom mohli kontaktovat naše návštěvníky a uživatele s obecnými nebo personalizovanými upozorněními a propagačními zprávami souvisejícími se službami; K vytváření agregovaných statistických údajů a dalších agregovaných a/nebo odvozených neosobních informací, které můžeme my nebo naši obchodní partneři použít k poskytování a zlepšování našich příslušných služeb; Abychom dodrželi všechny platné zákony a předpisy.

Jak ukládáte, používáte, sdílíte a zveřejňujete osobní údaje návštěvníků vašeho webu?

Naše společnost je hostována na platformě Wix.com. Wix.com nám poskytuje online platformu, která nám umožňuje prodávat vám naše služby. Vaše data mohou být uložena prostřednictvím datového úložiště Wix.com, databází a obecných aplikací Wix.com. Ukládají vaše data na zabezpečených serverech za firewallem. 

Jak mohou návštěvníci vašeho webu odvolat svůj souhlas?

Pokud si nepřejete, abychom již zpracovávali vaše údaje, kontaktujte nás na info@msstarehodejovice.cz

Aktualizace zásad ochrany osobních údajů

Vyhrazujeme si právo tyto zásady ochrany osobních údajů kdykoli upravit, proto je prosím často kontrolujte. Změny a upřesnění vstoupí v platnost okamžitě po jejich zveřejnění na webu. Pokud provedeme podstatné změny těchto zásad, upozorníme vás zde, že byly aktualizovány, abyste věděli, jaké informace shromažďujeme, jak je používáme a za jakých okolností, pokud existují, používáme a/nebo zveřejňujeme to.

Dotazy a vaše kontaktní údaje

Pokud byste chtěli získat přístup, opravit, upravit nebo odstranit jakékoli osobní údaje, které o vás máme, kontaktujte nás na info@msstarehodejovice.cz

bottom of page